Webdizajn – tvorba web stránok – eshop riešenia2017-06-27T08:26:16+00:00

Web Dizajn
weby a eshopy

W

EBDIZAJN – TVORBA WEB STRÁNOK A ESHOPOV SÚ VYTVÁRANÉ PRE KAŽDÉHO KLIENTA INDIVIDUÁLNE A HLAVNE PODĽA JEHO PREDSTÁV A POŽIADAVIEK.

Kvalitný a špičkový webdizajn, ktorý Vám ponúkame je nielen základom dôveryhodnosti firmy, ale aj dôležitým bodom pre upútanie návštevníka. Neaktuálne, nevzhľadné, nefunkčné alebo žiadne webové stránky Vás naopak posúvajú na okraj záujmu a musíte sa spoliehať len na osobné kontakty a referencie.

Eshopy
kompletné riešenia

V

YTVORÍME VÁM MODERNÝ ESHOP NA MIERU, KTORÝ BUDE SPĹŇAŤ VŠETKY POŽIADAVKY NA PREDAJ VÝROBKOV A JEHO ADMINISTRÁCIU.

Eshopy, ktoré vytvárame poskytujú dokonalý priestor na predaj a prezentáciu Vašich výrobkov. Naše riešenia zahŕňajú veľké množstvo funkcionalít, prepojení a integrácií modulov už v rámci základnej ceny. Poskytnite svojmu zákazníkovi nielen kvalitné produkty ale aj kvalitný dizajn a prehľadný eshop.

Eshopy, ktoré predávajú

MODULY UŽ V CENE

  • eCommerce pre Google Analytics

  • implementácia Facebook Pixelov

  • prepojenie s Google Analytics štatistikami

  • prepojenie na porovnávač Heureka

  • meranie konverzií pre Google Adwords

  • remarketing pre Google Adwords

  • … a ešte viac

U nás dostanete ESHOP NA MIERU, ktorý bude vašim vlastníctvom s kompletným balíkom modulov a funkcionalít. Celý eshop na mieru je dynamický čo znamená že už v budúcnosti nebude potrebný náš zásah. Administračné rozhranie Vám dáva plnú kontrolu nad každým aspektom Vášho internetového obchodu. Jedným kliknutím si spravujete komplet menu obchodu, položky a produkty, ceny, pridávate si obrázky, súbory, youtube videá, vytvorené dokumentu ako manuály, záručné listy a podobne. Samozrejmosťou je definovanie spôsobu platby, dopravy a samotných akciových produktov, výpredajov. Administračné rozhranie je jednoduché a intuitívne a postupne Vás bude prevádzať definovaním celého eshopu.